Mistrzostwa i turnieje

Ranking
Polega na złapaniu jak największej ryby określonego gatunku . Przydzielani  do konkursu jesteśmy w zależności od rangi jaka posiadamy . Pierwsze dziesięc miejsc jest obdarowane pucharami i nagrodami .  Nie ma określonej metody połowu ryby a wszelkie dopalacze dozwolone .
Mistrzostwa
Ta konkurencja , polega na złapaniu kilku ryb , oczywiście jak największych . Nie ma określonej metoty połowu ryb , liczy się jak największa ryba . Dla 10 najlepszych medale , nagrody i banknoty.
Turniej
Turniej polega na złapaniu jak największej ryby określonego gatunku  . Przystępując do turnieju wybieramy wędkę na której chcemy walczyć (spławikowa , spining i morska), automatycznie będziemy przydzieleni do najlepszej wędki jaką posiadamy w plecaku . Turniej trwa określony czas i jest ograniczona liczba uczestników . W przypadku gdy do konkursu przystąpi mniej niż pięciu graczy , turniej nie jest zaliczany . Dziesięciu najlepszych otrzymuje puchary i nagrody , a także punkty do rankingu tygodniowego. Dziennie można brać udział w trzech turniejach . Ryby turniejowe złapane na inną wędke nie są zaliczane . 
Turniej 1v1
Najpierw szukamy przeciwnika , jeśli uda się go znaleźdź to trzeba go wyzwać na pojedynek o ustaloną stawkę ( warunek musimy mieć taką samą wędkę ) i się pojedunkujemy . Ten turniej to było dobicie tego nieszczęsneg chatu , bo od tej pory wyzwiska od oszustów się podwoiły.Gra polega na łapaniu jak największych ryb , jeśli chcemy łapać takowe obowiązkowo trzeba się zaopatrzyć w przepony i wzmacniacze a to są też dopalacze . I jeśli ktoś szuka rywala i pisze bez dopalaczy to już jest podejrzane . Jeśli chcemy już się pojedynkować to podawajmy wiecej informacji o przeponach ,wzmacniaczach itp a będzie nam się lepiej grało.
Strona  dla wędkujących z lubuskiego 
- KRÓTKIE ODPOWIEDZI
- Są tylko 3 prezenty dziennie.
- Sprzętu ani kasy nie można wysyłac
- 10 zadań dziennie jest do zrobienia
- banknoty kupisz w zakładce PŁATNOŚĆ
- Znajomego nie można pozbyć się
- Ryby sprzedawane są automatycznie
- Za  zroboine osiągnięcie 25 banknotów
- Za logowanie 7dni 15 banknotów
- 50 znajomych do osiągnięcia
- 30 znajomych i hop na bajkał
- 40 znajomych i amazonka odblokowana
- Z przyponem wyciągniesz większe       ryby
- Przypon działa od momentu kupna 
-25 lvl i możesz wysyłać exp
-31 lvl wysyłasz siłę bo już możesz
 -losowanie darmowe jest tylko raz dziennie
W tej grze nie ma możliwości przesłania czego kolwiek z naszego plecaka, tym bardziej kasy. Mamy możliwość wysłania trzech prezentów dziennie jeśli ich nie wyślemy niestety ale przepadają. 
W grze są 3 sposoby na banknoty.
Kupić wysyłająć SMS-a lub robiąc przelew.
Za regularne logowanie się do gry wpada nam 15 banknotów za tydzień.Robiąc osiągnięcia za każde ukończone osiągnięcie dostaniemy 25 banknotów i expa dorzucają  jeszcze.
Kreator stron internetowych - przetestuj